Splátky Cetelem

Splátkový prodej na www.kamennyobchod.cz je komfortní, jednoduchý a bezpečný způsob nákupu na internetu. Splátky a úvěrovou smlouvu uzavřete prostřednictvím internetu a nemusíte nikam jezdit.

Seznam splátkových produktů společnosti BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, která v ČR užívá obchodní značku Cetelem

Aktuální nabídku splátkových produktů najdete ve splátkové kalkulačce na této stránce nebo v detailu výrobků, které je možné nakoupit na splátky.

Kalkulačka splátek

Seznam dokladů, které zašlete na naši adresu

Kamenný obchod s.r.o.
Internetový obchod
Česká 3064
470 01 Česká Lípa

 • 2× Vámi podepsané vyhotovení Žádosti/Smlouvy,
 • 1× Vámi podepsané Prohlášení o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů,
 • 1× dále kopie těchto dokladů:

Doklady pro úvěr do 80.000 Kč (včetně)

 • Kopii dokladu totožnosti - z kopie musí být patrny údaje uvedené v Žádosti/Smlouvě a zřetelná podoba žadatele,
 • Kopii druhého dokladu: pas, řidičský či zbrojní průkaz, záznam o identifikaci (vystaví zaměstnanci BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem) zdarma), veřejná listina o identifikaci fyzické osoby (vydává obecní úřad nebo notář za 200 Kč) - z kopie musí být patrny údaje uvedené v Žádosti/Smlouvě, zřetelná podoba žadatele - stačí jeden z těchto dokladů, rodný list není společností BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem) akceptován,
 • Kopii dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele - výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu.

Doklady pro úvěr nad 80.000 Kč

 • Kopii dokladu totožnosti - z kopie musí být patrny údaje uvedené v Žádosti/Smlouvě a zřetelná podoba žadatele,
 • Kopii druhého dokladu: pas, řidičský či zbrojní průkaz, záznam o identifikaci (vystaví zaměstnanci BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem) zdarma), veřejná listina o identifikaci fyzické osoby (vydává obecní úřad nebo notář za 200 Kč) - z kopie musí být patrny údaje uvedené v Žádosti/Smlouvě, zřetelná podoba žadatele - stačí jeden z těchto dokladů, rodný list není společností BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem) akceptován,
 • Kopii dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele - výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu.
 • Doklad pro ověření adresy bydliště (doklad nesmí být starší než dva měsíce) - Dokládá pouze tehdy, pokud se uvádí jiná adresa bydliště, než je na kopii dokladu o bankovním účtu: doklad o zaplacení nájmu, SIPO, faktura za plyn či elektřinu, vyúčtování telekomunikačních poplatků, výpis z bankovního účtu nebo výpis z katastru nemovitostí
 • Doklad pro ověření příjmu (doklad nesmí být starší než jeden měsíc)
  • osoba výdělečně činná - potvrzení o výši příjmu nebo poslední výplatní lístek s označením zaměstnavatele nebo daňové přiznání za předchozí zdaňovací období (potvrzené příslušným finančním úřadem)
  • důchodce - potvrzení od plátce starobního nebo invalidního důchodu nebo poslední výpis z účtu nebo poslední složenku prokazující pobírání důchodu>

Pokud nedodáte potřebné doklady do 5-ti pracovních dnů, budou Vás naši pracovníci kontaktovat nebo bude Vaše objednávka stornována. Informaci o případném stornování objednávky Vám zašleme e-mailem.

Jak postupovat při nákupu zboží na splátky?

 1. Postupujte jako při běžném nákupu, vyberte zboží z naší nabídky (v hodnotě 3.000 - 80.000 Kč) a při vyplňování objednávky zvolte způsob platby: "na splátky online (Cetelem)".
 2. Pomocí kalkulačky si sami zvolíte pro Vás nejvhodnější splátkový program a variantu přímé platby, počtu a výše splátek pokud to splátkový produkt dovoluje.
 3. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na stránky společnosti BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem). Vyplňte on-line formulář Žádosti o úvěr splátkového prodeje. Po dokončení, tzn. po vyplnění a odeslání formuláře se dozvíte, zda byl úvěr okamžitě schválen či nikoliv. V případě nutnosti posouzení dostanete odpověď nejpozději do 24 hodin.
 4. V případě, že žádost je okamžitě schválena, je Vám nabídnuta možnost tisku úvěrové smlouvy. Zároveň odchází email na Vaši adresu s odkazem na stránku "stav žádosti", kde si můžete po přihlášení znovu vytisknout návrh smlouvy.
 5. V případě, že žádost není okamžitě schválena, zůstává v systému a čeká na posouzení pracovníky úvěrového oddělení BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem). Tato skutečnost Vám je rovněž oznámena na webové stránce a emailem, ve kterém obdržíte odkaz na stránku "stav žádosti".
 6. Byla-li Vaše žádost schválena odešlete na naši adresu podepsanou smlouvu a příslušné doklady podle pokynů na stránce "stav žádosti".
 7. Po obdržení a zkontrolování podepsané smlouvy a přiložených dokladů Vás kontaktují naši operátoři a domluví s Vámi termín dodání.

Pojištění schopnosti splácet

Podpisem smlouvy o poskytnutí úvěru se zavazujete tento úvěr pravidelně splácet. Může se však stát, že Vaše pravidelné příjmy ohrozí nečekaná událost a Vy se dostanete do situace, kdy nebudete moci dodržet své závazky. Pro tyto případy Vám nabízíme výhodné pojištění.

Výhody sjednaného pojištění:

  • jistota v nepříznivých životních situacích,
  • pojištění pro případ ztráty zaměstnání,
  • bez lékařských prohlídek a speciálních formulářů,
  • minimálně 3 pojištění za cenu jednoho,
  • součást měsíční splátky úvěru.

Pojištění si sjednáte společně s žádostí o úvěr. Částka k úhradě pojištění bude zahrnuta v měsíční splátce úvěru.

 • Soubor pojištění MASTER: Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí. Úhrada za pojištění je 4,99 % z měsíční splátky úvěru. *)Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik dle jeho aktuálního zaměstnaneckého statutu.
 • Soubor pojištění MASTER PLUS: Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí + Pojištění krádeže a Home Assistance. Úhrada za pojištění je 4,99 % z měsíční splátky úvěru + 49 Kč každý měsíc po dobu splácení úvěru. *)Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik dle jeho aktuálního zaměstnaneckého statutu.
 • Soubor pojištění SENIOR: Pojištění pro případ úmrtí. Úhrada za pojištění je 4,99 % z měsíční splátky úvěru.

Naše prodejny a sklady

Výdejní sklad Česká Lípa

 • Nákup na splátky od spol. Home Credit
 • Nákup na splátky od společnosti CETELEM
 • Akceptujeme všechny běžné platební karty
 • Dlouhodobě vysoká spokojenost našich zákazníků

Verified by Visa, MasterCard Securcode

Akční nabídky a slevy

Rozzáří vás i vaše nádobí

Pokud si nejpozději do 18. prosince 2016 zakoupíte jakoukoliv myčku od Siemens a svůj nákup zaregistrujete získáte maximálně výkonného pomocníka, ale zároveň k němu dostanete jako dárek tři balení tablet Finish Quantum Max.

Kupte sušičku a pračku AEG a získejte bonus až 3 300 Kč

Nakupte ve speciální akci sušičku nebo set sušičky a pračky a získáte hodnotný poukaz do internetového obchodu ZOOT nebo peníze zpět. Více informací o akci najdete zde.

K pračkám Electrolux až 100 praní zdarma

Kupte si vybraný model pračky Electrolux a získáte nejen jedinečnou péči o vaše prádlo, ale až 100 praní zdarma a dlouhotrvající svěžest díky gelovým kapslím Ariel. Více informací o akci najdete zde.

K setům spotřebičů MORA, mikrovlnka jako dárek

Pokud během září a října nakoupíte varnou desku a troubu MORA, můžete získat mikrovlnku zdarma, detaily akce zde.

Prodloužená záruka zdarma

Na vybrané chladničky a pračky značky LG můžete zdarma získat pordlouženou záruku, a tak být bez starostí na tři, nebo dokonce čtyři roky. Více informací o akci najdete zde.

100 dní na vyzkoušení parních generátorů TEFAL

Nakupujte bez obav. Máte až sto dní na vyzkoušení a případné vrácení parního generátoru TEFAL. Více informací o akci najdete zde.

90 dní na vrácení systémových žehliček Philips

Pokud vám z nějakého důvodu žehlička PerfectCare nevyhovuje, garantujeme vám vrácení plné částky, kterou jste zaplatili. Více o akci najdete zde.

Pětiletá záruka na vybrané spotřebiče BEKO

Beko umožňuje získat na vybrané spotřebiče prodlouženou záruku na pět let, zjistěte, jak na to.

Registrace prodloužené záruky Catler

Snadný způsob získání prodloužené 3leté záruky na výrobky Catler, online registrace.