Peníze zpět při koupi vybraných modelů TV Samsung - olympijská tipovací soutěž

Akce skončila 15.2.2010.

Peníze zpět získá každý, kdo si při koupi vybraných modelů TV Samsung tipne přesně první čtyři místa v hokejovém turnaji.

Platnost akce a vybrané modely TV Samsung zařazené do promoakce.

Akce platí od 1. února 2010 do 15. února 2010 nebo do vyčerpání voucherů a vztahuje se na vybrané modely Samsung LCD řady 5,6,7 nebo LED TV série 6000, 7000, 8000.

LED televize Samsung zařazené do promoakce

LCD televize Samsung zařazené do promoakce

Seznámení se základními pravidly soutěže

Peníze zpět získá každý, kdo si při koupi vybraných modelů TV Samsung tipne přesně první čtyři místa v hokejovém turnaji. Akce beží u vybraných prodejců v termínu od 1. února 2010 do 15. února 2010. Více informací na www.samsung-club.cz/tipuj.

Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky, která v uvedeném období zakoupí LCD nebo LED televizor Samsung, označený jako "zařazený do promoakce". Do soutěže se zapojíte tím, že odešlete řádně vyplněnou hrací kartu, na níž zaznamenáte svůj tip na umístění prvních čtyř hokejových mužstev na Olympiádě ve Vancouveru. Účtenku si uschovejte ke kontrole.

Do soutěže je možné se zapojit elektronickou nebo písemnou formou.

Tipovací promoakce Samsung - popis

Princip soutěže je postaven na zakoupení LCD nebo LED televizoru Samsung, zařazeného do promoakce a na tipování pořadí prvních čtyř mužstev na mužském hokejovém turnaji Zimních olympijských her 2010. Každé platné hrací kartě (vyplněné online nebo tištěné) se správným tipem je systémem automaticky přiděleno soutěžní pořadí. Rozhodující je čas odeslání hrací karty (online nebo poštou). Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky nebo Slovenské republiky (dále jen "soutěžící" nebo "účastník soutěže"), která v uvedeném období zakoupí LCD nebo LED televizor Samsung zařazený do promoakce (seznam uveden výše).

V případě že zákazníkův TIP na správné pořadí je naprosto shodný se závěrečným umístěním prvních 4. mužstev na turnaji vzniká zákazníkovi nárok na vyplacení 100% částky zaplacené za zakoupenou TV – toto musí být podloženo platnými dokumenty nezbytnými k registraci viz Pravidla uveřejněná na www.samsungclub.cz/tipuj.

Účastník se může do soutěže zapojit opakovaně – tolikrát, kolik LCD nebo LED televizorů Samsung zakoupí. Účastník soutěže si musí uschovat účtenku prokazující nákup. Tuto účtenku musí předložit účastník organizátorovi soutěže v případě uplatnění nároku na výhru.


Naše prodejny a sklady

Výdejní sklad Česká Lípa

  • Nákup na splátky od spol. Home Credit
  • Nákup na splátky od společnosti CETELEM
  • Akceptujeme všechny běžné platební karty
  • Dlouhodobě vysoká spokojenost našich zákazníků

Verified by Visa, MasterCard Securcode

Akční nabídky a slevy

Rozzáří vás i vaše nádobí

Pokud si nejpozději do 18. prosince 2016 zakoupíte jakoukoliv myčku od Siemens a svůj nákup zaregistrujete získáte maximálně výkonného pomocníka, ale zároveň k němu dostanete jako dárek tři balení tablet Finish Quantum Max.

Kupte sušičku a pračku AEG a získejte bonus až 3 300 Kč

Nakupte ve speciální akci sušičku nebo set sušičky a pračky a získáte hodnotný poukaz do internetového obchodu ZOOT nebo peníze zpět. Více informací o akci najdete zde.

K pračkám Electrolux až 100 praní zdarma

Kupte si vybraný model pračky Electrolux a získáte nejen jedinečnou péči o vaše prádlo, ale až 100 praní zdarma a dlouhotrvající svěžest díky gelovým kapslím Ariel. Více informací o akci najdete zde.

K setům spotřebičů MORA, mikrovlnka jako dárek

Pokud během září a října nakoupíte varnou desku a troubu MORA, můžete získat mikrovlnku zdarma, detaily akce zde.

Prodloužená záruka zdarma

Na vybrané chladničky a pračky značky LG můžete zdarma získat pordlouženou záruku, a tak být bez starostí na tři, nebo dokonce čtyři roky. Více informací o akci najdete zde.

100 dní na vyzkoušení parních generátorů TEFAL

Nakupujte bez obav. Máte až sto dní na vyzkoušení a případné vrácení parního generátoru TEFAL. Více informací o akci najdete zde.

90 dní na vrácení systémových žehliček Philips

Pokud vám z nějakého důvodu žehlička PerfectCare nevyhovuje, garantujeme vám vrácení plné částky, kterou jste zaplatili. Více o akci najdete zde.

Pětiletá záruka na vybrané spotřebiče BEKO

Beko umožňuje získat na vybrané spotřebiče prodlouženou záruku na pět let, zjistěte, jak na to.

Registrace prodloužené záruky Catler

Snadný způsob získání prodloužené 3leté záruky na výrobky Catler, online registrace.